۱۹ درصد سوخت کشور را تولید می کنیم (+فیلم)

Date:

Share post:

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: ما سه تا حوزه داریم که باید به طور عمده به آن توجه ویژه کنیم یکی از حوزه ها منابع انسانی است و حوزه بعدی تولید و حوزه آخر پروژه ها ست که اگر سازمان در حالت سکون باشد مثل یک کشتی خواهد بود که در بندرگاه مانده و پوسیده می شود به همین دلیل سازمان هم باید همواره طرح توسعه های خود را اجرا کند.

به گزارش واژه پیام به نقل از پول نیوز، احمد هاشمی افزود: ما در بخش تولید داریم حدود ۱۸ تا ۱۹ درصد سوخت کشور را تولید می کنیم. در حوزه منابع انسانی نیز طور عمل کردیم که نیروی انسانی احساس کند به آن توجه می شود و اینطور نیست که تمامی منابع شرکت برای سهامداران باشد. البته توجه به منابع انسانی فقط مالی نیست و باید حرمت آنها همواره حفظ شود تا بهره وری سازمان بالا رود.

وی ادامه داد: در حوزه پروژه ها نیز من معتقدم که اگر سازمانی پروژه های خود را توسعه ندهد محکوم به فناست. بعضی از دوستان با ورود من به پالایشگاه فکر می کردند جلوی توسعه پروژه ها گرفته می شود که اینطور نشد. من معتقد بودم پروژه های در حال توسعه تعداد کمی داشتند و باید افزوده شوند.

هاشمی اظهار کرد: معتقد بودم که ما باید زنجیره های پایین دستی پروژه های در حال اجرا را نیز ببینیم چون ارزش افزوده در آن زنجیره ها است و به همین دلیل آنها را مورد بررسی قرار دادیم و برنامه داریم تا این زنجیره ها را نیز به مرحله توسعه برسانیم و امیدواریم از این طریق تا چند سال آینده به یک پتروپالایش تبدیل شویم.

وی درباره انتخابات مجلس نیز گفت: مردم فهیم هرمزگان و بندر عباس همیشه در صحنه بوده اند و نیازی به توصیه ما نیست اما من معتقدم ما در انتخابات در واقع سرنوشت خودمان را رقم می زنیم و به همین دلیل همه باید پای صندوق های رای حاضر شوند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

14 + 14 =

spot_img

Related articles

زنجیر قوانین خلق الساعه بر پای جهش تولید

مدیرعامل منطقه آزاد ماکو در دیدار با تولیدکنندگان از قوانین خلق الساعه در بحران سازی مسیر تولید بشدت...

نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران برگزار می‌شود

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (iran expo 2024) برگزار خواهد شد. به گزارش واژه پیام به نقل از...

تسلیت مدیر حوزه‌های علمیه کشور خطاب به منتخب مردم تهران

مدیر حوزه‌های علمیه کشور در پیامی درگذشت ام الزوجه منوچهر متکی را تسلیت گفت. به گزارش واژه پیام به نقل...

عرض اندام بانک صادرات ایران مقابل وزیر اقتصاد

مدیرعامل بانک صادرات ایران دستاورد‌های سال گذشته و اهداف سال جاری را در همایش سالانه ارزیابی عملکرد در...