پزشکیان: باید سد تحریم را بشکنیم و کاسبان تحریم را ناامید کنیم

Date:

Share post:

به گزارش اقتصاد کشور به نقل از ایسنا ؛ مسعود پزشکیان نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری عصر یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳در گردهمایی انتخاباتی ستاد استان تهران خود که در سالن شهید افراسیابی ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار شد، اظهار کرد: من به عنوان یک فرد ایرانی معمولی در حضور مردم قول می‌دهم که صدای کسانی باشم که کسی صدای آنها را نمی‌شنود، قول می‌دهم که اجازه ندهم دانشجویان و اساتید را از دانشگاه‌ها بدون دلیل بیرون کنند و همچنین قول می‌دهم جلوی رفتارهای غیرمنصفانه با دختران و زنان در خیابان‌ها را بگیرم.

وی افزود: قول می‌دهم عزت و جایگاه ورزشکاران و افتخارآفرینان این مملکت، همچنان باقی بماند و همچنان عزیز باشند نه اینکه آنها را فراموش کنیم و همچنین قول می‌دهم که پیگیر مشکلات و دغدغه‌های مناطق محروم، کشاورزان، کارگران همه کسانی که در این مملکت زندگی می‌کنند، باشم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه «من صادقانه صحبت می‌کنم» عنوان کرد: من قبل از اینکه نامزد ریاست‌جمهوری شوم، زمانی که نماینده بودم اگر کسی در حق یک ایرانی مشکلی ایجاد می‌کرد، پشت تریبون از او دفاع می‌کردم؛ من در زندگی‌ام همیشه در کنار مردم و نماینده مردم بودم و اگر این مردم به من رای بدهند، قطعاً کنار آنها خواهم بود؛ صادقانه قول می‌دهم که هیچ وقت به مردم دروغ نگویم و حق آنها را قربانی سیاست‌ها و جناح بازی‌ها نکنم و تمام توان و قدرتم را در استخدام خدمت به مردن عزیز ایران در سرتاسر کشور بگیرم.

پزشکیان گفت: امروز در جامعه تبعیض و بی عدالتی است و تا زمانی که این تبعیض و بی عدالتی در جامعه جود داشته باشد، سرمایه اجتماعی نخواهیم داشت. ما از جوانان‌مان پشتیبانی خواهیم کرد و باید برای آنها آینده روشن بسازیم. ما باید سد تحریم را بشکنیم و کاسبان تحریم و کسانی را که از این تحریم‌ها هزاران میلیارد پول درآمد دارند ولی کسی از آنها خبر ندارد، ناامید کنیم؛ ما با پشتیبانی‌ مردم در مقابل اینها خواهیم ایستاد.

وی در پایان تاکید کرد: مردم جواب کسانی را که ادعا می‌کنند «نخواهیم گذاشت رئیس جمهور شوی» خواهند داد و اگر مردم در صحنه باشند کسانی را که با تمامیت خواهی تا حالا هر کسی را که دل‌شان می‌خواست حذف می‌کردند دیگر نخواهند توانست از این کارها انجام دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

19 − یک =

spot_img

Related articles

اجرای طرح ساتک کد در تامین کالا

نقش سامانه محله ۳۶۰ با اجرای طرح ساتک کد در تامین كالا،باهمکاری اتاق اصناف سبب كاهش قیمت کالاها...

انتصابات در روزهای پایانی دولت

پایان زودهنگام و پیش بینی نشده دوران دولت سیزدهم و برگزاری زودهنگام انتخابات و آغاز فعالیت دولت چهاردهم...

زامیک هدیه ای برای علاقه مندان حوزه پوشاک

علاقه زیاد باعث شد طرح هایی را برای آدم های خاص انجام بدم که حمایت خانواده به خصوص...

نگاهی به بیوگرافی کیوان ظهرابی

کیوان ظهرابی از جمله نویسندگان, بازیگران و کارگردان های خوب کشور است که به آثار وی پرداخته شده...