هرمزگان پتانسیل بالایی برای توسعه و جذب گردشگر دارد (+فیلم)

Date:

Share post:

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: از سال ۷۶ ما پیشرفت زیادی در بندرعباس و استان هرمزگان داشتیم هرچند با توجه به صنایعی که ایجاد شده هنوز محرومیت هایی وجود دارد. در سال ۷۶ هنوز خیابان های اصلی شهر بندرعباس آسفالت نداشت اما باتوجه به ظرفیت های گردشگری که ایجاد شده وضعیت بهتر شده ولی هنوز تمهیدات زیرساختی لازم برای جمعیت بالا دیده نشده است.

به گزارش واژه پیام به نقل از پول نیوز، محمدعلی مجتهدزاده افزود: این استان ظرفیت بالای در بحث گردشگری دارد و باید به زیرساخت ها و پتانسیل آن توجه بیشتری شود.

وی ادامه داد: نمایندگان استان هرمزگان طی این چند سال زحمت زیادی کشیدند و در فضای عمرانی شهرسازی خیلی کار شده است که البته بیش از اینها باید در این استان کار شود و امیدوارم با انتخابات پیشرو و دوره جدید مجلس موانع توسعه بیشتر این استان برطرف شود.

مجتهدزاده اظهار کرد: ما در ۱۲ بهمن دومین سفر ریاست جمهور به هرمزگان را داشتیم که تقریبا همه مصوبات سفر اول ایشان اجرایی شده بود و در این سفر این مصوبات نهایی شد.

مدیر روابط عمومی پالایشگاه بندرعباس افزود: یکی از این اجراییات احداث بیمارستان فوق تخصصی کودکان بندرعباس بود و یکی دیگر از آن ها پروژه ورزشگاه قشم بود که در سفر قبلی جناب وزیر ماموریت این پروژه را به مدیرعامل وقت شرکت دادند که بعد از ۶ ماه به بهره برداری رسید.

وی یادآور شد: بیمارستان فوق تخصصی کودکان نیز یک پروژه ۲ ساله بود که حدود ۸ ما زودتر از وقت مورد نظر احداث و در سفر اخیر رییس جمهور افتتاح و تقدیم مردم شریف استان هرمزگان شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

پنج × 3 =

spot_img

Related articles

زنجیر قوانین خلق الساعه بر پای جهش تولید

مدیرعامل منطقه آزاد ماکو در دیدار با تولیدکنندگان از قوانین خلق الساعه در بحران سازی مسیر تولید بشدت...

نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران برگزار می‌شود

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (iran expo 2024) برگزار خواهد شد. به گزارش واژه پیام به نقل از...

تسلیت مدیر حوزه‌های علمیه کشور خطاب به منتخب مردم تهران

مدیر حوزه‌های علمیه کشور در پیامی درگذشت ام الزوجه منوچهر متکی را تسلیت گفت. به گزارش واژه پیام به نقل...

عرض اندام بانک صادرات ایران مقابل وزیر اقتصاد

مدیرعامل بانک صادرات ایران دستاورد‌های سال گذشته و اهداف سال جاری را در همایش سالانه ارزیابی عملکرد در...