نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران برگزار می‌شود

Date:

Share post:

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (iran expo 2024) برگزار خواهد شد.

به گزارش واژه پیام به نقل از پول نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره این نمایشگاه گفت: دستاوردها و توانمندی‌های 45 ساله کشورمان در نمایشگاه ایران اکسپو 2024 عرضه خواهد شد.

عباس علی آبادی با بیان اینکه برای جهش تولید باید تحریک تقاضا داشته باشیم، افزود: در داخل کشور همه‌ ظرفیت‌ها وجود دارد؛ اما ما باید به سمت پتانسیل‌های بیرونی برویم .

وی افزود: دشمن در مسير تجارت، موانع زیادی برای ما ایجاد کرده که برای رفع این موانع، برنامه ها و الگوهایی تعیین کردیم که مهم ترین آن ، شناساندن ظرفیت‌هایمان به کشورهای دیگر است و نمایشگاه ایران اکسپو فرصتی را در این زمینه فراهم آورده است‌.

وزیر صمت با اشاره به اینکه معتقدم هزاران کالای باکیفیت ایرانی که در نمایشگاه عرضه می شوند مخاطبان خود را پیدا خواهند کرد، افزود: بیش از 2000 تاجر و بازرگان در سطح VIP به این نمایشگاه دعوت شدند و ما میزبان آن‌‌ها خواهیم بود که از دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران که 45 سال برای آنها زحمت کشیده شده، بازدید کنند.

علی آبادی با بیان‌اینکه نزدیک به 70 وزیر، نخست وزیر و رئیس جمهور به نمایشگاه دعوت شدند که بسیاری از آن‌ها حضور خود را اعلام کرده اند، گفت: در کنار همه این‌ها ما اجلاس ایران و آفریقا را همزمان با نمایشگاه ایران اکسپو و .همچنین اجلاس شانگ‌های خواهیم ‌داشت

وی در بخشی از سخنان خود اظهار کرد : در این نمایشگاه، نشست های تخصصی B2B برگزار می شود که منجر به عقد قراردادهایی خواهد شد. برای این منظور، دفترچه ای تدارک دیده ایم که آنچه نیاز داریم را به کشورهای دیگر عنوان کنیم و از طرفی کشورهایی که کالاهای مورد نیاز ما را تامین می‌کنند، باید کالاهای مورد نیازشان‌ را در مقابل از ما دریافت کنند که شناسایی نیازها و این گونه تبادل کالاها ، گونه ای از مبادلات تجاری است که تا به حال به این شکل رسمی تجربه نشده و در واقع فرصت تازه ای برای شکلی از مبادلات‌تجاری را فراهم می کند.

گفتنی است؛ این گردهمایی در تاریخ 8 تا 12 اردیبهشت‌ماه سال جاری، از ساعت 9 الی 16 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی، میزبان علاقه‌مندان و دستندرکاران این حوزه خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

1 × 5 =

spot_img

Related articles

حمایت و دعوت از دکتر اسدالله بادامچیان جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری توسط دکتر حسین روازاده

گفتگوی با حکیم دکتر حسین روازاده، دبیرکل جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران و به نمایندگی از جبهه یاس...

لقد أظهرنا أن إيران آمنة جدًا للأعمال التجارية

جهودنا هي أن يكون لدينا اتصالات فعالة لتصدير نافتا إلى دول الخليج العربي وقال مدير أعمال منطقة الخليج العربي...

We show that Iran is very safe for business

Our effort is to have effective communication for the export of Nafta to Persian Gulf countries The business manager...

رمز و رازهایی برای انتخابات ریاست جمهوری

بهترین مشاوران حرفه ای برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران به گزارش واژه پیام، به قول حضرت حافظ...