نشست سازمان متخصصین و مدیران با نماینده دولت و نمایندگان مجلس

Date:

Share post:

سازمان متخصصین و مدیران ایران با نمایندگان دولتی و بخش هیات امنا و نماینده های سازمان نشستی برگزار کرد

به گزارش واژه پیام، ایمان مصدری ریاست سازمان متخصصین و مدیران ایران در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: نشستی با حضور تخصصی هیات امنا, معاونین ارشد و مشاوران عالی سازمان متخصصین و مدیران ایران , نمایندگان مجلس به خصوص رئیس کمیسیون تلفیق بودجه و نماینده دستگاه دولتی برگزار گردید.

وی به اهمیت و موضوع این نشست اشاره کرد و گفت: در این نشست تدوین استراتژیک حضور سازمان متخصصین و مدیران ایران در سطح ملی و بین المللی برای تسهیل گری بین دولت و بخش خصوصی اتفاق افتاد.

مصدری به شرح فعالیت سازمان متخصصین و مدیران ایران اشاره کرد و گفت: سازمان متخصصین و مدیران ایران با شعار توانمند سازی متخصصین ، مدیران و کارآفرینان کشور بعنوان یک سازمان پیشرو در امر ارائه خدمات تخصصی به جامعه فرهیخته و کارآفرین کشور بیش از یک دهه فعالیت می نماید و در این مسیر در نقش تسهیلگر برای کسب و کارها و صاحبین مشاغل توانسته تبیین گر مسیر رشد و پیشرفت باشد.

ریاست سازمان متخصصین و مدیران ایران ادامه داد: این سازمان با عنایت به مجوزهای متعددی که از دستگاه های اجرایی کشور دریافت کرده بعنوان بازوی اجرایی امور مختلف از جمله ارزیابی حرفه ای ، مشاوره تخصصی ، عارضه یابی ، برگزاری رویدادهای علمی و ارائه خدمات آموزشی حرفه ای و کاربردی ایفای نقش می نماید.

این مدیر خلاق تصریح کرد: این سازمان با بیش از ۳۹هزار عضو حقیقی و بالغ بر 100 عضو حقوقی و وابسته و مشارکت کننده فعال توانسته در امر ایجاد شبکه تخصصی انتقال دانش و فناوری برای اولین بار در کشور موفقیت های چشمگیری را کسب نماید ، همچنین با توجه به دایره وسیع فعالیت این مجموعه در بخش های مختلف کشور، با ایجاد کمیسیون های موضوعی و تخصصی بصورت متمرکز و فعالانه در صنایع مختلف به ارائه خدمات و راهکارهای اجرایی و تعاملی می پردازد.

مصدری اظهار داشت: سازمان متخصصین و مدیران با باور به نقش متخصصین در رشد و شکوفایی اقتصادی کشور در شرایط کنونی مسیری امن و بستری موثر برای کسب و کارها و جامعه مدیران و متخصصان کشور ایجاد نموده که با اتکا به فضل خداوند متعال و رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) فعالیت خود را در بخش ملی و بین المللی انجام می دهد.
مجوزها و طرف های تفاهم سازمان عبارتند از :
سازمان امور استخدامی نهاد ریاست جمهوری
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
وزارت صنعت، معدن و تجارت
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
سازمان ملی استاندارد ایران
شرکت شهرکهای صنعتی ایران
اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
اتاق اصناف ایران
سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور
سازمان پدافند غیرعامل کشور
سازمان مدیرت بحران
پلیس امنیت اقتصادی
دانشگاه آزاد اسلامی
مناطق آزاد کشور و ….

پایان خبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو + 9 =

spot_img

Related articles

زنجیر قوانین خلق الساعه بر پای جهش تولید

مدیرعامل منطقه آزاد ماکو در دیدار با تولیدکنندگان از قوانین خلق الساعه در بحران سازی مسیر تولید بشدت...

نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران برگزار می‌شود

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (iran expo 2024) برگزار خواهد شد. به گزارش واژه پیام به نقل از...

تسلیت مدیر حوزه‌های علمیه کشور خطاب به منتخب مردم تهران

مدیر حوزه‌های علمیه کشور در پیامی درگذشت ام الزوجه منوچهر متکی را تسلیت گفت. به گزارش واژه پیام به نقل...

عرض اندام بانک صادرات ایران مقابل وزیر اقتصاد

مدیرعامل بانک صادرات ایران دستاورد‌های سال گذشته و اهداف سال جاری را در همایش سالانه ارزیابی عملکرد در...