ماموریت ویژه منطقه آزاد انزلی برای معرفی فرهنگ گیلان‌زمین (+فیلم)

Date:

Share post:

مصاحبه اختصاصی مهدی کاظمیان سخنگو، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه آزاد انزلی در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته.

به گزارش واژه پیام به نقل از پول نیوز، کاظمیان در شروع مصاحبه با اشاره به ماموریت مناطق آزاد در این نمایشگاه گفت: یکی از ماموریت‌ها و کارکردهای مناطق آزاد به ویژه منطقه آزاد انزلی بحث گردشگری است و منطقه آزاد انزلی به عنوان قطب گردشگری شمال کشور شناخته می‌شود. منطقه آزاد انزلی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در قالب یک غرفه با معماری سنتی گیلان با فضایی به وسعت ۱۵۰ متر مربع در سالن شماره ۴۱ آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان خواهد بود.

وی افزود: این نمایشگاه از بیست و سوم لغایت بیست و ششم بهمن ماه در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران برقرار خواهد بود و مجموعه منطقه آزاد انزلی با ظرفیت‌های گردشگری، هنرمندان صنایع دستی و جذابیت‌های تفریحی ساحلی و دریایی خود در این نمایشگاه حضور فعالی دارد. منطقه آزاد انزلی در این نمایشگاه حدود ۳۰ بسته سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری عرضه کرده است که متقاضیان و سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری می‌توانند این بسته‌ها را انتخاب کنند.

مدیرکل روابط عمومی منطقه آزاد انزلی درباره ماموریت ویژه این منطقه آزاد گفت: معرفی آداب، سنن، غذا و هنر گیلان زمین یکی از ماموریت‌های ویژه ما در غرفه منطقه آزاد انزلی است تا بتوانیم فرهنگ غنی و والای گیلان‌زمین را به همه ایرانیان نشان دهیم. من دوباره دعوت می‌کنم از همه بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی گردشگری که از غرفه منطقه آزاد انزلی در طبقه دوم سالن ۴۱ بازدید داشته باشند.

گفتنی است هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران در فضایی به مساحت ۶۰ هزار متر مربع و در ۲۰ سالن از ۲۳ الی ۲۶ بهمن با حضور 12 کشور خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

یازده − 10 =

spot_img

Related articles

زنجیر قوانین خلق الساعه بر پای جهش تولید

مدیرعامل منطقه آزاد ماکو در دیدار با تولیدکنندگان از قوانین خلق الساعه در بحران سازی مسیر تولید بشدت...

نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران برگزار می‌شود

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (iran expo 2024) برگزار خواهد شد. به گزارش واژه پیام به نقل از...

تسلیت مدیر حوزه‌های علمیه کشور خطاب به منتخب مردم تهران

مدیر حوزه‌های علمیه کشور در پیامی درگذشت ام الزوجه منوچهر متکی را تسلیت گفت. به گزارش واژه پیام به نقل...

عرض اندام بانک صادرات ایران مقابل وزیر اقتصاد

مدیرعامل بانک صادرات ایران دستاورد‌های سال گذشته و اهداف سال جاری را در همایش سالانه ارزیابی عملکرد در...