فرق آموزش مدیریت و کوچینگ مدیران

Date:

Share post:

مصاحبه با استاد امیر همایون کاشانی کیا مدرس دوره های MBA و DBA و همینطور دوره های ایزو از جمله ایزو 9001 فرق بین آموزشهایی که در دانشگاههای مدیریت بصورت تئوری داده می شود با دوره های کسب و کار بر اساس تعالیم ایزو 9001 جویا می شویم .
به گزارش واژه پیام، در ادامه توضیحاتی مبسوط ارائه شده است .
استاد کاشانی کیا یک تفاوت اساسی مدارج علمی در زمینه مدیریت با سیستم های مدیریت کیفیت همچون ایزو 9001 انکار پذیر است ولی الزام وجود مربیانی همچون الگس فرگوسن در سیستم های فوتبال را نیز نمی توان انکار کرد .
در معنا ممکن است فوتبالیست های بزرگی همچون رونالدو یا مسی در سراسر عالم از لحاظ مدیریت و تکنیک های فوتبال سرآمد و بی همتا باشند ولی همین قهرمانان به مربی و شخصی که آنها را کوچ کند و تجربیات مثبت آنها را به صورتی فرموله یادآوری نماید و اشتباهات را گوشزد نماید ، نیازمندند. دقیقا دوره های سیستم مدیریت کیفیت پیرو همین مقوله عمل می نماید .


اساسا سازمان ها اکثرا دچار توهم مدار ک تحصیلی مدیران ارشد و میانی سعی در افزایش بهره وری دارند در حالیکه سازمان ها همواره طبق تعالیم IAF و مرکز تایید صالحیت ملی ایران می باید به صورتی مکرر و منظم توسط ممیزان داخلی و خارجی ، ممیز می گردند و گزارشات عدم انطباق ارائه شده توسط مدیرارشد سازمان بازنگری شده و اقدامات اصالحی توسط مدیر ارشد سازمان به واحدها و بخش های مختلف اعالم و پیگیری می شود.
در ادامه مدیر ارشد به کمک سازمان های متولی در حال رایزنی به منظور دوره های فشرده پیاده سازی و آشنایی با سیستم های مدیریت کیفیت بالخص ایزو 9001 می باشیم و در انتها مدارک علمی معتبر از وزارت علوم همچون MBA به دانش آموختگان این دوره ها داده می شود که عالوه بر ترجمه رسمی و اعتبار جهانی مدارج باالی علمی افزایش داده و بهره وری سازمان ها ، شرکت ها و یا کارخانجات متبوع آنها فراهم می نماید .

isokia.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

5 × 2 =

spot_img

Related articles

محصول سلامت محور nbs مدال طلای اختراعات پزشکی اروپا را در کشور رومانی کسب کرد

در راستای استقبال کشورهای مختلف ومهم جهان از فاز یک جهانی شدن محصول بی نظیر nbs، در حال...

کشور ایران از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است

کشور عزیزمان را به صورت یک برند به بازارهای جهانی معرفی و قدم های جدید برای ورود به...

یادداشت علی پاك باخته گان زنجانی: درخواست از رئیس جمهور آینده

درخواست از رئیس جمهور آینده، توجه و جاری ساختن شبکه ی امن بلاکچین در همه ی شئونات فرهنگ،...

لابی سنگین خصولتی ها برای حضور در مناقصه دولتی

با وجود گزارش های متعدد رسانه ها و انتظارات مردم در مورد ضرورت الکترونیکی شدن برگزاری مزایده های...