فاطمه شهیدی: جشنواره شکوه حجاب در هتل لاله در مورخ ۱۸ و ۱۹ اسفند ماه به مدت دو روز پربار برگزار می شود

Date:

Share post:

یک فعال جشنواره عفاف و حجاب گفت: هدف جشنواره ارائه لباس های عفیفانه اصیل ایرانی در محیط سلامت برای خانواده ها با قیمت مناسب

به گزارش واژه پیام، نمایشگاه در هتل لاله در مورخ ۱۸ و ۱۹ اسفند ماه به مدت دو روز پربار برگزار می شود و هدف اصلی ارائه لباس های عفیفانه اصیل ایرانی در محیط سلامت برای خانواده ها با قیمت مناسب است.

فاطمه شهیدی در این نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: از سال ۱۳۸۳ وارد حوزه عفاف و حجاب شدم و به مرور زمان تجربه بیشتر شد و به لطف ومدد حضرت زهرا این عرصه وسیع تر شد.

وی ادامه داد: همیشه گفته ام که خادم حضرت زهرا هستم و هر بانویی که حجاب بر سر دارد حرم دار حضرت زهرا (س) است و هر بانوی با حجابی نمادی از حضرت است.

شهیدی افزود: مجموعه ما تازه تاسیس اما رگ و ریشه قدیمی دارد که نماد آن درخت شکوه و علت نامگذاری هم سال ها ریشه دار بودن است که به صورت رسمی و با مجوز قانونی فعالیت داریم.

وی به هدف این مجوعه اشاره کرد و گفت: قیمت هایی که به صورت گزاف در صنف لباس عرضه می شود را سعی کرده ایم با هدفی که در ذهن و عمل داریم به سمت قیمت منصفانه و مناسب ببریم.

این بانوی خلاق عرصه عفاف و حجاب تصریح کرد: اوایل شروع کار ما با کالای چادر بود و در ادامه کار به لباس ها عفیفانه و ایرانی با فرهنگ کشورمان و اقوام دیگر پرداختیم.

وی خاطرنشان کرد:شغل من نذر حضرت زهرا است و ثروتی که در این راه گذاشتم به برگشت مالی آن فکر نکردم و تا به امروز خیلی چیزها را نمی خواهم بازگو کنم و امیدوارم مسیر را درست برویم.

وی به نمایشگاه پیش رو اشاره کرد و گفت: یکسری از اطلاعات نمایشگاه شگفتانه است اما به طور کل نمایشگاه در هتل لاله در مورخ ۱۸ و ۱۹ اسفند ماه به مدت دو روز پربار برگزار می شود و هدف اصلی ارائه لباس های عفیفانه اصیل ایرانی در محیط سلامت برای خانواده ها با قیمت مناسب است.
شهیدی اظهار داشت: تلفیق جشنواره با نمایشگاه قسمت بعدی کار ما است که جایگزین ایونت است و در مسیر درست این جریان ادامه دار خواهد بود.

وی به جزئیات این جشنواره و نمایشگاه پیش رو اشاره کرد و گفت: در این جشنواره علاکه بر برنامه های متعدد , از روزه اولی ها تکریم و تشویق خواهیم کرد و از افرادی که به هر دلیل حجاب را کنار گذاشته اند و یا فردی را با حجاب کرده است حمایت می کنیم و یا کسانی که جز ۳۰ قرآن را حفظ کنند موردحمایت مادی و معنوی قرار می گیرند.

وی در همین راستا تاکید کرد: تاکید ما برای جشنواره استفاده از کودکان است چرا که آینده کشور کودکان هستند و جایی که کودک اراده کند خانواده ها هم هستند و جمع جمع خانواده و صفای ایرانی است.
این بانوی فعال عرصه حجاب اظهار داشت: ما از خیریه ها از سرتاسر تهران برای این جشنواره دعوت کردیم و از بچه های کار و خانواده ها هم تقدیر خواهیم کرد که خاطره خوبی از حجاب داشته باشند.

انتهای خبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هجده − یک =

spot_img

Related articles

زنجیر قوانین خلق الساعه بر پای جهش تولید

مدیرعامل منطقه آزاد ماکو در دیدار با تولیدکنندگان از قوانین خلق الساعه در بحران سازی مسیر تولید بشدت...

نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران برگزار می‌شود

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (iran expo 2024) برگزار خواهد شد. به گزارش واژه پیام به نقل از...

تسلیت مدیر حوزه‌های علمیه کشور خطاب به منتخب مردم تهران

مدیر حوزه‌های علمیه کشور در پیامی درگذشت ام الزوجه منوچهر متکی را تسلیت گفت. به گزارش واژه پیام به نقل...

عرض اندام بانک صادرات ایران مقابل وزیر اقتصاد

مدیرعامل بانک صادرات ایران دستاورد‌های سال گذشته و اهداف سال جاری را در همایش سالانه ارزیابی عملکرد در...