“طرح ماندگار” بانک رفاه کارگران در نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت (+فیلم)

Date:

Share post:

مروری بر حضور بانک رفاه کارگران در پنجمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت

به گزارش واژه پیام به نقل از پول نیوز، پنجمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت، یکی از مهمترین رویدادهای صنعت نفت در کشور است که هر ساله با حضور افراد و شرکت‌های برجسته در این حوزه برگزار می‌شود. این رویداد سالانه به بررسی و معرفی دستاوردها و توانمندی‌های تولید داخلی در صنعت نفت می‌پردازد و نقش بسیار مهمی در توسعه این صنعت دارد.

امسال نیز پنجمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت با حضور بانک رفاه کارگران برگزار شد. حضور این بانک با ارائه خدمات مالی و اعطای تسهیلات مناسب به شرکت‌های فعال در صنعت نفت، نشان از توجه و حمایت این بانک از تولید داخلی و توسعه صنعت نفت دارد. بانک رفاه کارگران با ارائه بسته‌های اعتباری مناسب به شرکت‌ها و کارگران، به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند بهبود و توسعه فعالیت‌های خود را در حوزه نفت داشته باشند. این بانک با ارائه خدمات مالی مناسب، به شرکت‌ها کمک می‌کند تا بتوانند به بهبود فناوری‌ها و تجهیزات خود بپردازند و از تجهیزات مدرن و دستاوردهای تولید داخلی استفاده کنند.

از جمله طرح‌هایی که بانک رفاه کارگران در این نمایشگاه به معرفی آن پرداخته است طرح ماندگار است، بر اساس این طرح، علاوه بر تخفیف‌های عادی فروشگاه طرف قرارداد با بانک رفاه کارگران، بخشی از تراکنش خرید دارندگان رفاه کارت در پایانه‌های طرف قرارداد با این بانک، در قالب Cash Back به حساب آنان برمی‌گردد. دارندگان پایانه‌های فروشگاهی(POS) یا درگاه‌های پرداخت اینترنتی(IPG) بانک رفاه با پیوستن به طرح ماندگار، فروش محصولات خود را با ایجاد تجربه خرید جذاب برای جامعه چند میلیونی مشتریان بانک رفاه کارگران از طریق بازگشت بخشی از مبلغ خرید در قالب Cash Back، افزایش می‌دهند.

لازم به ذکر است پنجمین نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش 9 تا 11 بهمن ماه با حضور بیش از 270 شرکت کننده شامل مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاهی، شرکت های دانش بنیان تولیدکننده تجهیزات و ارائه دهنده خدمات در صنعت نفت ،گاز ، پتروشیمی و پالایش ، بانک های عامل و بیمه ها در فضایی به مساحت 21 هزار مترمربع در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش آغاز به کار کرده است.

این همایش و نمایشگاه به عنوان یکی از موثرترین رویدادهای این حوزه در زمینه افزایش نقش شرکت های داخلی به ویژه شرکت های دانش بنیان و نوآور در زمینه تامین نیازهای فناورانه صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش کشور یکی از ظرفیت های مهم نمایشگاهی در ایجاد فضای تعاملی وتبادل اطلاعات و دستاوردها متخصصان داخلی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو × 1 =

spot_img

Related articles

توانمندی منطقه آزاد ارس در مقابله با بیکاری

اشتغالزایی برای ۱۵۰ کارجو در رویداد مردمی اشتغال، بیانگر توانمندی منطقه آزاد ارس در مقابله با بیکاری است. به...

تعاونی‌ها زیر چتر حمایت بانک توسعه تعاون

حمایت بانک توسعه تعاون از تولید و اشتغالزایی منجر به بهره برداری از ۱۸۳ طرح تعاونی و تولیدی...

تحصیل کردگان بومی خواستار اشتغال در پالایشگاه نفت بندرعباس

نماینده بندرلنگه در مجلس از نحوه بکارگیری نیروی انسانی در پالایشگاه نفت بندرعباس انتقاد کرد و گفت: تحصیل...

بیمه نامه زندگی و مستمری جامع آرامش پارسیان

بیمه زندگی و مستمری جامع آرامش پارسیان، ضمن ارایه مجموعه کاملی از پوشش های بیمه ای مختلف، اندوخته...