ذوب آهن در سال جاری رکورد می‌زند (+فیلم)

Date:

Share post:

معاون بازرگانی شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: از لحاظ کیفیت در محصولات ذوب آهن یکسری استانداردها رعایت می‌شود و در میلگرد و خصوصا تیرآهن محصولات کاملا برندی را تولید وعرضه می‌کنیم.

به گزارش واژه پیام به نقل از پول نیوز، علی نصیری افزود: این روزها در عراق محصولات ما کاملا شناخته شده هستند و این دامنه تا شرق اروپا و کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای CIS ادامه دارد.

وی ادامه داد:درمحصولات ریل نیز ذوب آهن تولیدات خوبی را عرضه کرده است و در حال حاضر نیازی به واردات در این زمینه نداریم و به هر میزانی که سفارش داده شود تولید خواهد شد.

نصیری اظهار کرد: پیش‌بینی کردیم امسال 70 هزار تن ریل تحویل دهیم. ما در ریل در حال شناساندن ذوب آهن به کشورهای پیرامون به ویژه در خاورمیانه هستیم؛ اما با توجه به نیاز کشور تا به حال صادرات در این بخش محقق نشده و برنامه داریم که این اتفاق رخ دهد. البته در بخش میلگرد و تیرآهن مشکلی در صادرات نداریم و با توجه به نیاز داخل میزان صادرات را تنظیم می‌کنیم.

معاون بازرگانی شرکت ذوب آهن اصفهان درباره میزان صادرات این شرکت گفت: درحال حاضر حدود 1 میلیون تن صادرات ذوب آهن است که از این میزان حدود 10 تا 15 درصد میلگرد، 25 درصد تیرآهن و مابقی به سایر محصولات تعلق دارد.

وی ادامه داد: کلیه ارزهای مورد نیاز ذوب آهن از طریق شبکه نیما تامین می شود اما ذوب آهن باتوجه به ساختار، نیازمند کک و ذغال‌سنگ است که عمده صادرات به دلیل رفع نیازهای وارداتی انجام می شود.

نصیری افزود: با توجه به شعار سال ما برنامه‌هایی داریم که در دست پایش است و به شدت معتقدیم که جهش تولید حتما باید با کیفیت و تنوع همراه باشد.

معاون بازرگانی شرکت ذوب آهن اصفهان خاطر نشان کرد: ذوب آهن برای 1403 تولید 3 میلیون تنی را در برنامه دارد که این عدد یک رکورد در ذوب آهن محسوب می‌شود که از این مقدار بخشی به محصولات جدید اختصاص خواهد یافت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

11 − 2 =

spot_img

Related articles

حمایت و دعوت از دکتر اسدالله بادامچیان جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری توسط دکتر حسین روازاده

گفتگوی با حکیم دکتر حسین روازاده، دبیرکل جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران و به نمایندگی از جبهه یاس...

لقد أظهرنا أن إيران آمنة جدًا للأعمال التجارية

جهودنا هي أن يكون لدينا اتصالات فعالة لتصدير نافتا إلى دول الخليج العربي وقال مدير أعمال منطقة الخليج العربي...

We show that Iran is very safe for business

Our effort is to have effective communication for the export of Nafta to Persian Gulf countries The business manager...

رمز و رازهایی برای انتخابات ریاست جمهوری

بهترین مشاوران حرفه ای برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران به گزارش واژه پیام، به قول حضرت حافظ...