درخواست تهیه‌کننده «معجزه عشق» از شورای صنفی نمایش

Date:

Share post:

با بسته شدن سینما ماندانا، فیلم «معجزه عشق» که در شرایط عادی نیز سالن‌های چندانی را در اختیار نداشت، بدون سرگروه مانده که این اتفاق، اعتراض تهیه‌کننده و پخش‌کننده فیلم را به دنبال داشته است.

داریوش بابائیان که این روزها فیلم معجزه عشق را به روی پرده دارد، از پلمب سینمای سرگروه فیلم خود ابراز نگرانی کرد و افزود: این اتفاق تاثیر زیادی بر روی فروش فیلم و روند نزولی گیشه این کمدی داشته است.

با بسته شدن سینما ماندانا، فیلم من سینمای سرگروه خود را از دست داده است. این اتفاق سبب شده تا بسیاری از سینمادارها در شهرستان و البته مخاطبان سینمای کمدی، اصلا متوجه نشوند که این فیلم اکران شده است.

تهیه‌کننده و پخش‌کننده معجزه عشق با بیان اینکه این فیلم در خلوت در حال اکران است، عنوان کرد: سینما ماندانا پس از چندین روز، هنوز بازگشایی نشده و فیلم من بدون سرگروه در حال اکران است که این روند به فیلم من لطمه زده است.

تهیه‌کننده افراطی‌ها با عنوان نمودن ۲ تقاضا، افزود: من از شورای صنفی تقاضا دارم که با توجه به بسته شدن سینما ماندانا که هیچ ارتباطی به بنده و فیلم من ندارد، در مورد خسارت این فیلم جوابگو باشند و اینکه کاری کنند که سینما ماندانا بازگشایی شود تا فیلم، با استقبال بیشتری مواجه شود.

کمدی معجزه عشق به کارگردانی سیدمحمدرضا ممتاز از ۳۱ خردادماه به روی پرده رفته و با در اختیار داشتن تنها ۹۰ سالن، به فروشی معادل ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است.

در این فیلم، بازیگرانی چون اکبر عبدی، میرطاهر مظلومی، الهام حمیدی، کیمیا بابائیان، محمدرضا سهرابی، پوراندخت مهیمن، محمد ‌شیری، عباس ‌محبوب و هوشنگ حریرچیان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

11 + 20 =

spot_img

Related articles

ایران و روسیه در مسیر هم‌افزایی ساختمانی: تبادل مصالح، فناوری و پیمانکاری

در دنیایی که تحریم‌ها و محدودیت‌های تجاری، عرصه را بر فعالان اقتصادی تنگ می‌کنند، جمهوری اسلامی ایران و...

محصول سلامت محور nbs مدال طلای اختراعات پزشکی اروپا را در کشور رومانی کسب کرد

در راستای استقبال کشورهای مختلف ومهم جهان از فاز یک جهانی شدن محصول بی نظیر nbs، در حال...

کشور ایران از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است

کشور عزیزمان را به صورت یک برند به بازارهای جهانی معرفی و قدم های جدید برای ورود به...

یادداشت علی پاك باخته گان زنجانی: درخواست از رئیس جمهور آینده

درخواست از رئیس جمهور آینده، توجه و جاری ساختن شبکه ی امن بلاکچین در همه ی شئونات فرهنگ،...