درخواست تهیه‌کننده «معجزه عشق» از شورای صنفی نمایش

Date:

Share post:

با بسته شدن سینما ماندانا، فیلم «معجزه عشق» که در شرایط عادی نیز سالن‌های چندانی را در اختیار نداشت، بدون سرگروه مانده که این اتفاق، اعتراض تهیه‌کننده و پخش‌کننده فیلم را به دنبال داشته است.

داریوش بابائیان که این روزها فیلم معجزه عشق را به روی پرده دارد، از پلمب سینمای سرگروه فیلم خود ابراز نگرانی کرد و افزود: این اتفاق تاثیر زیادی بر روی فروش فیلم و روند نزولی گیشه این کمدی داشته است.

با بسته شدن سینما ماندانا، فیلم من سینمای سرگروه خود را از دست داده است. این اتفاق سبب شده تا بسیاری از سینمادارها در شهرستان و البته مخاطبان سینمای کمدی، اصلا متوجه نشوند که این فیلم اکران شده است.

تهیه‌کننده و پخش‌کننده معجزه عشق با بیان اینکه این فیلم در خلوت در حال اکران است، عنوان کرد: سینما ماندانا پس از چندین روز، هنوز بازگشایی نشده و فیلم من بدون سرگروه در حال اکران است که این روند به فیلم من لطمه زده است.

تهیه‌کننده افراطی‌ها با عنوان نمودن ۲ تقاضا، افزود: من از شورای صنفی تقاضا دارم که با توجه به بسته شدن سینما ماندانا که هیچ ارتباطی به بنده و فیلم من ندارد، در مورد خسارت این فیلم جوابگو باشند و اینکه کاری کنند که سینما ماندانا بازگشایی شود تا فیلم، با استقبال بیشتری مواجه شود.

کمدی معجزه عشق به کارگردانی سیدمحمدرضا ممتاز از ۳۱ خردادماه به روی پرده رفته و با در اختیار داشتن تنها ۹۰ سالن، به فروشی معادل ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است.

در این فیلم، بازیگرانی چون اکبر عبدی، میرطاهر مظلومی، الهام حمیدی، کیمیا بابائیان، محمدرضا سهرابی، پوراندخت مهیمن، محمد ‌شیری، عباس ‌محبوب و هوشنگ حریرچیان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هفده + پانزده =

spot_img

Related articles

توانمندی منطقه آزاد ارس در مقابله با بیکاری

اشتغالزایی برای ۱۵۰ کارجو در رویداد مردمی اشتغال، بیانگر توانمندی منطقه آزاد ارس در مقابله با بیکاری است. به...

تعاونی‌ها زیر چتر حمایت بانک توسعه تعاون

حمایت بانک توسعه تعاون از تولید و اشتغالزایی منجر به بهره برداری از ۱۸۳ طرح تعاونی و تولیدی...

تحصیل کردگان بومی خواستار اشتغال در پالایشگاه نفت بندرعباس

نماینده بندرلنگه در مجلس از نحوه بکارگیری نیروی انسانی در پالایشگاه نفت بندرعباس انتقاد کرد و گفت: تحصیل...

بیمه نامه زندگی و مستمری جامع آرامش پارسیان

بیمه زندگی و مستمری جامع آرامش پارسیان، ضمن ارایه مجموعه کاملی از پوشش های بیمه ای مختلف، اندوخته...