خانواده ایثارگران در سنگر بیمه دی

Date:

Share post:

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از عملکرد مناسب بیمه دی در ماههای اخیر تقدیر کرد و گفت: خوشبختانه شاهد توجه بیمه دی و رضایت خانواده ایثارگران هستیم.

به گزارش واژه پیام به نقل از پول نیوز، شهباز حسن پور بیگلری با تاکید بر اهمیت توجه به خانواده ایثارگران گفت: مدتی بود که اعتراض خانواده ایثارگران نسبت به شرایط نامناسب خدمات رسانی در بیمه دی را شاهد بودیم، اما با تحولات مدیریتی که در بیمه دی صورت گرفت، شاهد بهبود شرایط خدمت رسانی و رضایت خانواده ایثارگران هستیم.

وی با اشاره به شرایط نامناسب خانواده ایثارگران گفت: امروزه اظهار نظرهای نامناسبی از سوی مغرضان در خصوص خانواده ایثارگران منتشر می شود که به هیچ وجه درست نیست.

نماینده سیرجان در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه آنچه در جامعه به غلط تبلیغ می شود، حقوق های کلان و زندگی لاکچری در خانواده ایثارگران است گفت: این اظهارات مغرضانه به هیچ عنوان درست نیست و خانواده ایثارگران از مظلوم‌ترین اقشار جامعه هستند.

وی با یادآوری افزایش حقوق و درآمدهای خانواده های ایثارگران گفت: با وجود آنکه حقوق و مزایای تمامی اقشار جامعه افزایش پیدا کرد، اما حقوق جامعه ایثارگران کمترین افزایش را داشت.

حسن پور با اشاره به مراجعات مکرری که از سوی خانواده ایثارگران به نمایندگان مجلس می شود گفت: آن بخش از ایثارگران که درصد جانبازی بالایی دارند، توان زندگی معمولی را ندارند و حق نگهداری دریافت می‌کردند، عدد بسیار پایینی دریافت کردند که از این بابت شرمنده هستیم.

وی با اشاره به اینکه بیمه دی به عنوان بیمه حامی ایثارگران، مسوولیت سنگینی بر عهده دارد گفت: بیمه دی با هدف توجه ویژه به ایثارگران تاسیس شد، اما در سالهای گذشته نسبت به عملکرد آن انتقادهای بسیاری صورت گرفت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وقتی عملکرد یک مجموعه مورد رضایت نیست، باید مدیریت تغییر کند گفت: با تغییر مدیریت در بیمه دی، روند گذشته تغییر کرده و گزارش‌هایی که به مجلس رسیده، نشان می‌دهد که عملکرد بیمه دی نسبت به گذشته عملکرد بسیار بهتری شده است.

وی با اعلام اینکه بیمه دی تا حدودی توانسته رضایت ایثارگران را جلب کند گفت: در گذشته بسیاری از مطالبات ایثارگران بر زمین مانده بود که با روی کار آمدن مدیریت جدید، بخشی از مطالبات برحق ایثارگران پرداخت شده که بیانگر توجه مدیریت جدید به ایثارگران است.

حسن پور با تاکید بر اینکه باید روند مدیریت نسبت به گذشته بهتر شود گفت: اکنون که تحولات جدی در بیمه دی شاهد هستیم و رضایت خانواده ایثارگران را به همراه داشته، امیدوار هستم تیم مدیریتی بیمه دی با دقت نظر بیشتری نسبت به گذشته، خدمات بهتر و مناسب‌تری به ایثارگران ارایه دهد.

وی با اعلام اینکه ایثارگران چشم امید جامعه هستند گفت: امیدواریم مدیریت جدید بیمه دی بتواند بخشی از آنچه حق خانواده بزرگ ایثارگران است را به مرحله اجرا درآورد و رضایت آنان را رقم بزند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

7 + نوزده =

spot_img

Related articles

حمایت و دعوت از دکتر اسدالله بادامچیان جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری توسط دکتر حسین روازاده

گفتگوی با حکیم دکتر حسین روازاده، دبیرکل جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران و به نمایندگی از جبهه یاس...

لقد أظهرنا أن إيران آمنة جدًا للأعمال التجارية

جهودنا هي أن يكون لدينا اتصالات فعالة لتصدير نافتا إلى دول الخليج العربي وقال مدير أعمال منطقة الخليج العربي...

We show that Iran is very safe for business

Our effort is to have effective communication for the export of Nafta to Persian Gulf countries The business manager...

رمز و رازهایی برای انتخابات ریاست جمهوری

بهترین مشاوران حرفه ای برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران به گزارش واژه پیام، به قول حضرت حافظ...