تغییرات جدید در سهامداران شرکت پالایش نفت بندرعباس (+فیلم)

Date:

Share post:

رئیس هیات مدیره شرکت پالایش نفت بندرعباس درباره تغییرات اعضای جدید این شرکت گفت: در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت تغییراتی در سهامداران حقوقی شرکت اتفاق افتاد و در اعضای حقیقی هم تغییراتی حاصل شد.

به گزارش واژه پیام به نقل از پول نیوز، اسحاق جعفری افزود: با اعمال این تغییرات در حال حاضر شرکت توسعه رفاه پردیس، شرکت توسعه پیشرو رفاه، سهام عدالت استان تهران، شرکت نفت و گاز پارسیان و بانک صادرات ایران اعضای حقوقی هیات مدیره شرکت محسوب می‌شوند.

وی ادامه داد: در ترکیب اعضای هیات مدیره نیز بنده به اتفاق دکتر هاشمی از طرف بانک رفاه و آقای محقق‌زاده از طرف بانک صادرات‌، مهندس صالحی از طرف شرکت نفت پارسیان و آقای کیانی از طرف شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفت ایران به نمایندگی از سهام عدالت فعلا معرفی شده‌ایم.

معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: باتوجه به سوابق درخشان مدیریتی که دکتر هاشمی داشتند با اکثریت آرا به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت انتخاب شدند.

وی درباره اقدامات اخیر پالایشگاه نفت بندرعباس اظهار کرد: همزمان با سفر رئیس جمهور به هرمزگان در دهه فجر در کمتر از دو سال یک بیمارستان فوق تخصصی 112 تخته‌خوابی توسط کارکنان شرکت ساخته شد و به مردم شریف این استان تقدیم شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

2 + شش =

spot_img

Related articles

زنجیر قوانین خلق الساعه بر پای جهش تولید

مدیرعامل منطقه آزاد ماکو در دیدار با تولیدکنندگان از قوانین خلق الساعه در بحران سازی مسیر تولید بشدت...

نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران برگزار می‌شود

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (iran expo 2024) برگزار خواهد شد. به گزارش واژه پیام به نقل از...

تسلیت مدیر حوزه‌های علمیه کشور خطاب به منتخب مردم تهران

مدیر حوزه‌های علمیه کشور در پیامی درگذشت ام الزوجه منوچهر متکی را تسلیت گفت. به گزارش واژه پیام به نقل...

عرض اندام بانک صادرات ایران مقابل وزیر اقتصاد

مدیرعامل بانک صادرات ایران دستاورد‌های سال گذشته و اهداف سال جاری را در همایش سالانه ارزیابی عملکرد در...