تعداد کاربران اینستاگرام تردز تنها پس از 5 روز به حدود 100 میلیون رسید

Date:

Share post:

شواهد نشان می‌دهند که تعداد کاربران اینستاگرام تردز به 100 میلیون رسیده و حساب‌های اپل هم در این شبکه اجتماعی فعال شده است.
شبکه اجتماعی اینستاگرام تردز داغ‌ترین موضوع یک هفته اخیر بوده است. این اپلیکیشن در چند ساعت نخست آغاز به کار خود میلیون‌ها کاربر را جذب کرد و حالا شواهد نشان می‌دهند که تعداد کاربران این پلتفرم به حدود 100 میلیون رسیده است. علاوه‌براین، حساب‌های کاربری اپل هم در Threads فعال شده است.
به گزارش وب‌سایت Search Engine Journal، شبکه اجتماعی تردز حالا بیش از 97 میلیون کاربر دارد. با توجه به اینکه حساب‌های کاربری در این پلتفرم به اینستاگرام متصل هستند، در صفحه پروفایل اینستاگرام افراد می‌توانید شماره اکانت آن‌ها در تردز را ببینید. این شماره ظاهراً به حدود 97 میلیون رسیده است.

مارک زاکربرگ تقریباً دو روز پیش گفته بود که تعداد ثبت‌نام‌ها در تردز از 70 میلیون عبور کرده است. او ادعا می‌کرد که این رقم بسیار فراتر از انتظارات آن‌ها بوده و حالا این پلتفرم سریع‌تر از تمام پیش‌بینی‌ها، به آستانه 100 میلیون حساب کاربری رسیده است.
رکوردشکنی اینستاگرام تردز از نظر جذب کاربران جدید
اگر بخواهیم مقایسه‌ای میان دستاورد عظیم تردز و دیگر پلتفرم‌های بزرگ دنیای فناوری داشته باشیم، می‌توانیم به ChatGPT اشاره کنیم که پس از گذشت حدود دو ماه به 100 میلیون کاربر رسید. برای تیک‌تاک حدود 9 ماه طول کشید تا به این نقطه برسد و خود اینستاگرام هم پس از گذشت دو سال و نیم توانست نظر 100 میلیون کاربر را جلب کند.

البته این مقایسه شاید چندان درست نباشد، چون تردز به‌لطف اتصال با اینستاگرام، به‌طور پیش‌فرض به یک پایگاه کاربری عظیم بالغ بر یک میلیارد نفری این شبکه اجتماعی دسترسی داشته است. اما از طرف دیگر نباید فراموش کنیم که این شبکه اجتماعی هنوز در اتحادیه اروپا عرضه نشده است.

در این میان حساب‌های اپل ازجمله اپل نیوز، اپل بوکس و اپل موزیک هم در شبکه اجتماعی Threads فعال شده‌اند.

کاربران توییتر در چند وقت اخیر به‌دنبال جایگزینی برای این شبکه اجتماعی بودند که مدیریت ایلان ماسک باعث اعمال تغییرات بحث‌برانگیزی در آن شده بود. درنتیجه عرضه تردز در بهترین زمان برای شکست‌دادن توییتر اتفاق افتاد. البته حالا ایلان ماسک در نامه‌ای به مارک زاکربرگ خواستار پایان‌دادن به سوءاستفاده سیستماتیک از اسرار توییتر و کپی‌برداری از این شرکت شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

4 + 1 =

spot_img

Related articles

محصول سلامت محور nbs مدال طلای اختراعات پزشکی اروپا را در کشور رومانی کسب کرد

در راستای استقبال کشورهای مختلف ومهم جهان از فاز یک جهانی شدن محصول بی نظیر nbs، در حال...

کشور ایران از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است

کشور عزیزمان را به صورت یک برند به بازارهای جهانی معرفی و قدم های جدید برای ورود به...

یادداشت علی پاك باخته گان زنجانی: درخواست از رئیس جمهور آینده

درخواست از رئیس جمهور آینده، توجه و جاری ساختن شبکه ی امن بلاکچین در همه ی شئونات فرهنگ،...

لابی سنگین خصولتی ها برای حضور در مناقصه دولتی

با وجود گزارش های متعدد رسانه ها و انتظارات مردم در مورد ضرورت الکترونیکی شدن برگزاری مزایده های...