بحران تصمیم گیری دلیل اصلی مشکلات (+فیلم)

Date:

Share post:

عضوهیات عالی شورای وحدت گفت: مامطالبه‌گر این انقلاب هستیم و بر این عقیده‌ایم که مردان دوره استقرار و تثبیت کار خود را انجام داده‌اند و ما مطالبه کارآمدی از سیستم داریم و فکر می‌کنم که باید نتیجه ببینیم.

به گزارش واژه پیام به نقل از پول نیوز، سید محمدجواد جلالی افزود: ما در حوزه امنیت و نظامی این اتفاق را داریم؛ اما تو حوزه سیاسی فکر می‌کنیم هنوز نیاز است که کیفیت سیاسی کشور باید پخته‌تر شود و از طرف دیگر در مسائل اقتصادی گرچه من معتقدم که مدیران خیلی با عرضه بوده‌اند؛ اما در مجموع آنچه سر سفره مردم است قابل قبول نیست و مردم نگران این وضعیت هستند.

وی ادامه داد: به نظر من فرآیند تصمیم‌گیری کشور مشکل دارد و مشکلات برنامه‌ای چندانی ندارد. مشکلات کشور در حوزه تصمیم‌گیری‌های سیاسی، اجرای ضعیف و نظارت است که مسئله نظارت از همه مهم‌تر است و اگر نظارت درگیر تعارف‌های سیاسی نشود و تصمیم‌ها براساس منافع حزبی و گروهی نباشد و یا نخبه‌گزینی‌ها در کشور در مدل‌های دقیق‌تری انجام شود؛ تصمیم جمعی که در نهایت گرفته می‌شود می‌تواند مشکلات کشور را برطرف کند.

رئیس دفتر جامعه روحانیون مبارز ادامه داد: هدف کلان من این است که بتوانم فرآیندهای سیاسی کشور را تا جایی که می‌توانم اصلاح کنم که ظرفیت آن در مجلس است و فکر می‌کنم بتوانم موفق

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

13 − 2 =

spot_img

Related articles

زنجیر قوانین خلق الساعه بر پای جهش تولید

مدیرعامل منطقه آزاد ماکو در دیدار با تولیدکنندگان از قوانین خلق الساعه در بحران سازی مسیر تولید بشدت...

نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران برگزار می‌شود

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (iran expo 2024) برگزار خواهد شد. به گزارش واژه پیام به نقل از...

تسلیت مدیر حوزه‌های علمیه کشور خطاب به منتخب مردم تهران

مدیر حوزه‌های علمیه کشور در پیامی درگذشت ام الزوجه منوچهر متکی را تسلیت گفت. به گزارش واژه پیام به نقل...

عرض اندام بانک صادرات ایران مقابل وزیر اقتصاد

مدیرعامل بانک صادرات ایران دستاورد‌های سال گذشته و اهداف سال جاری را در همایش سالانه ارزیابی عملکرد در...