بانک رفاه کارگران در مسیر هم‌افزایی (+فیلم)

Date:

Share post:

نشست مشترک شرکت‌های تابعه شستا و بانک رفاه با حضور علیرضا عسگریان معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل حوزه وزارتی، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، عارف نوروزی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) و اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران، پیرامون هم‌افزایی گردش مالی فی‌مابین بانک رفاه و شرکت‌های تابعه شستا برگزار شد.
به گزارش واژه پیام به نقل از  پول نیوز، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در این نشست گفت: بعضاً شرکت‌ها گلایه‌مند بودند که ما داریم به سمت بانک رفاه می‌آییم؛ اما بانک رفاه پاسخگو نیست. درست است که عزیزان رد وزارتخانه و سازمان تأمین اجتماعی و مدیریت محترم شستا تأکید می‌کنند بر این که به سمت بانک رفاه تشریف بیاورید؛ ولی ما هم خود را ملزم می‌دانیم که بهترین خدمات را ارائه بدهیم. همکاران ما در بانک رفاه کارگران خود را ملزم می‌دانند که حتماً همراهی جدی‌ای داشته باشند.

علیرضا عسگریان معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل حوزه وزارتی نیز در افتتاحیه این مراسم برگزاری این جلسات را تکلیف دانست و گفت: آقای للِه گانی گفتند تفاهم‌نامه اساساً اما ما خلق شدیم برای همین کار. این یک تکلیف اداری، انسانی، الهی و میدانی ماست یعنی اگر شما بازنشستگان را از ما منفک کنید و کارگران را منفک کنید دیگر فلسفه وجودی نداریم برای حضور در این جلسه. اگر آقای للِه گانی از شرکت‌های بیرونی دعوت کرده بودند که ما قرار است این شرکت‌ها را دعوت کنیم برای مراسم گلریزانی برای بهزیستی من شکل دیگری رفتار می‌کردم؛ اما اینجا تکلیف اداری ماست.

همچنین میرهاشم موسوی با اشاره به برگزاری دومین جلسه هم‌افزایی بانک رفاه گفت: این جلسه دوم بانک رفاه هست در راستای هم‌افزایی، این فرصتی است برای تقویت حوزه کسب‌وکار و تولید کشور و اقتصاد در عرصه‌های مختلف که البته تشکر ویژه به‌خاطر اینکه این فرصت برای مجموعه‌های خودمان که بایستی در اولویت قرار بگیرند را آقای للِه گانی قرار دادند. امیدوارم که این جلسه آغاز خوبی باشد و بتوانیم از ظرفیتی که در این نشست در قالب هم‌افزایی فراهم می‌شود را استفاده کنیم.

همچنین در این نشست برخی از ظرفیت‌های اعتباری، ارزی، تعهداتی، بیمه‌ای، سرمایه‌گذاری و… بانک رفاه و همچنین ظرفیت‌های اقتصادی و اجتماعی هلدینگ‌های زیرمجموعه شستا تشریح شد و بر ضرورت توسعه همکاری‌های متقابل با بانک رفاه کارگران تأکید گردید.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

17 + 18 =

spot_img

Related articles

We show that Iran is very safe for business

Our effort is to have effective communication for the export of Nafta to Persian Gulf countries The business manager...

رمز و رازهایی برای انتخابات ریاست جمهوری

بهترین مشاوران حرفه ای برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران به گزارش واژه پیام، به قول حضرت حافظ...

کلیات جدول زمان‌بندی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

کلیات جدول زمان‌بندی برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از سوی وزارت کشور منتشر شد. به گزارش واژه پیام...

وداع باشکوه جمهور با «شهید جمهور»

مراسم وداع با شهدای خدمت که در سانحه دلخراش سقوط بالگرد به شهادت رسیدند، صبح امروز و در...