استقبال بی نظیر از نخستین کنگره بین المللی منشور اخلاقی در ایران

Date:

Share post:

نخستین کنگره بین المللی منشور اخلاقی در ایران به میزبانی گروه تحلیلگران مالی بین المللی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما سالن خواجه نصیر با استقبال بی نظیری روبرو شد.

به گزارش واژه پیام، نرگس عباسی دبیر کنگره بین المللی منشور اخلاقی در ایران در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: خدا را شاکرم که امروز شاهد استقبال بی نظیر و کم نظیر از سوی شرکت کنندگان بودیم و برخلاف تصور، تعداد قابل توجهی برای شرکت در این کنگره تشریف فرما شدند که به انصاف جای قدردانی و تشکر دارد.

وی ادامه داد: وقتی تیم رسانه از حضار در سالن نظرسنجی به عمل آوردند برایم بسیار خوشحال کننده بود که همگی عزیزان از این کنگره رضایت کافی داشتند و البته که اعلام این نکته به ما، کار و هدفمان را در مسیر پیش رو منسجم تر و متمرکر تر خواهد کرد.

نرگس عباسی اولین عضو ایرانی EAI به حضور استاد آدریانو کنسلاری رئیس کمیته هیات تشخیص صلاحیت اعضای منطقه ای اشاره کرد و گفت: جا دارد از این تریبون بار دیگر حضور سبز سخنران بین المللی جناب آقای کنسلاری در کشورمان را خیرمقدم بگویم و خوشحالم که ایشان صحبت ها و مطالب بسیار مفیدی را برای حضار بازگو کردند.

دبیر کنگره منشور اخلاقی در ایران تصریح کرد: تمامی تلاش و جدیت ما بر این است تا بتوانیم مبحث اخلاق و اخلاق مداری را در جامعه حسابداران و حسابرسان مالی به نحو صحیح آموزش دهیم چرا که لازمه کار هر حسابرسی در درجه اول امانت داری و رعایت اخلاق حرفه ای است که بسیار در این کنگره به آن تاکید شد.

وی در پایان تاکید کرد: البته که اخلاق مداری صرفا منوط به جامعه حسابداران نیست و سعی ما این است تا با همکاری های بیشتر بتوانیم این فضلیت اخلاقی و اخلاق مداری را بیشتر و فراتر در جامعه و در کسب و کارها ترویج دهیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

20 + ده =

spot_img

Related articles

توانمندی منطقه آزاد ارس در مقابله با بیکاری

اشتغالزایی برای ۱۵۰ کارجو در رویداد مردمی اشتغال، بیانگر توانمندی منطقه آزاد ارس در مقابله با بیکاری است. به...

تعاونی‌ها زیر چتر حمایت بانک توسعه تعاون

حمایت بانک توسعه تعاون از تولید و اشتغالزایی منجر به بهره برداری از ۱۸۳ طرح تعاونی و تولیدی...

تحصیل کردگان بومی خواستار اشتغال در پالایشگاه نفت بندرعباس

نماینده بندرلنگه در مجلس از نحوه بکارگیری نیروی انسانی در پالایشگاه نفت بندرعباس انتقاد کرد و گفت: تحصیل...

بیمه نامه زندگی و مستمری جامع آرامش پارسیان

بیمه زندگی و مستمری جامع آرامش پارسیان، ضمن ارایه مجموعه کاملی از پوشش های بیمه ای مختلف، اندوخته...