استقبال بی نظیر از نخستین کنگره بین المللی منشور اخلاقی در ایران

Date:

Share post:

نخستین کنگره بین المللی منشور اخلاقی در ایران به میزبانی گروه تحلیلگران مالی بین المللی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما سالن خواجه نصیر با استقبال بی نظیری روبرو شد.

به گزارش واژه پیام، نرگس عباسی دبیر کنگره بین المللی منشور اخلاقی در ایران در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: خدا را شاکرم که امروز شاهد استقبال بی نظیر و کم نظیر از سوی شرکت کنندگان بودیم و برخلاف تصور، تعداد قابل توجهی برای شرکت در این کنگره تشریف فرما شدند که به انصاف جای قدردانی و تشکر دارد.

وی ادامه داد: وقتی تیم رسانه از حضار در سالن نظرسنجی به عمل آوردند برایم بسیار خوشحال کننده بود که همگی عزیزان از این کنگره رضایت کافی داشتند و البته که اعلام این نکته به ما، کار و هدفمان را در مسیر پیش رو منسجم تر و متمرکر تر خواهد کرد.

نرگس عباسی اولین عضو ایرانی EAI به حضور استاد آدریانو کنسلاری رئیس کمیته هیات تشخیص صلاحیت اعضای منطقه ای اشاره کرد و گفت: جا دارد از این تریبون بار دیگر حضور سبز سخنران بین المللی جناب آقای کنسلاری در کشورمان را خیرمقدم بگویم و خوشحالم که ایشان صحبت ها و مطالب بسیار مفیدی را برای حضار بازگو کردند.

دبیر کنگره منشور اخلاقی در ایران تصریح کرد: تمامی تلاش و جدیت ما بر این است تا بتوانیم مبحث اخلاق و اخلاق مداری را در جامعه حسابداران و حسابرسان مالی به نحو صحیح آموزش دهیم چرا که لازمه کار هر حسابرسی در درجه اول امانت داری و رعایت اخلاق حرفه ای است که بسیار در این کنگره به آن تاکید شد.

وی در پایان تاکید کرد: البته که اخلاق مداری صرفا منوط به جامعه حسابداران نیست و سعی ما این است تا با همکاری های بیشتر بتوانیم این فضلیت اخلاقی و اخلاق مداری را بیشتر و فراتر در جامعه و در کسب و کارها ترویج دهیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

11 − 11 =

spot_img

Related articles

ایران و روسیه در مسیر هم‌افزایی ساختمانی: تبادل مصالح، فناوری و پیمانکاری

در دنیایی که تحریم‌ها و محدودیت‌های تجاری، عرصه را بر فعالان اقتصادی تنگ می‌کنند، جمهوری اسلامی ایران و...

محصول سلامت محور nbs مدال طلای اختراعات پزشکی اروپا را در کشور رومانی کسب کرد

در راستای استقبال کشورهای مختلف ومهم جهان از فاز یک جهانی شدن محصول بی نظیر nbs، در حال...

کشور ایران از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است

کشور عزیزمان را به صورت یک برند به بازارهای جهانی معرفی و قدم های جدید برای ورود به...

یادداشت علی پاك باخته گان زنجانی: درخواست از رئیس جمهور آینده

درخواست از رئیس جمهور آینده، توجه و جاری ساختن شبکه ی امن بلاکچین در همه ی شئونات فرهنگ،...