ارزان به شمال برويد/ منطقه آزاد انزلي؛ مبتكر ايده اي بزرگ در زمينه اقتصاد گردشگري براي مردم (+فیلم)

Date:

Share post:

منطقه آزاد انزلی در حضور حجت اله عبدالملکی مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، محمدسجاد سیاهکارزاده رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل سازمان و سید سعید شمسی نژاد مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، از طرح سفر کارت منطقه آزاد انزلی رونمایی کرد.

به گزارش واژه پیام به نقل از پول نیوز، سفر همیشه یکی از ضروریات زندگی ماشینی امروز است تا انسان بتواند با رفتن در دل طبیعت و اماکن دیدنی خود را بازیابد، اما بالارفتن قیمت‌ها سفر رفتن نیز سخت‌تر از قبل شده است. حالا اما منطقه آزاد انزلی با همکاری بانک قرض‌الحسنه ایران در چهارچوب سیاست‌های اقتصادی و مردمی‌سازی اقتصاد دست به ابتکاری نوین زده؛ سفر کارت. سفر کارت که بر مبنای عقد قرض‌الحسنه صورت می‌گیرد این امکان را برای همه اقشار جامعه فراهم می‌کند تا سفری دلنشین بدون دغدغه‌های مالی را تجربه کنند.

در همین راستا محمدسجاد سیاهکارزاده مدیرعامل منطقه آزاد انزلی در حاشیه رونمایی از این طرح در گفتگو با خبرنگار پول نیوز گفت: یکی از رویکردها در سیاست‌های بالادستی در نظام جمهوری اسلامی و اقتصاد کشور بحث مردمی‌کردن اقتصاد است در همه ابعاد است. طبیعتاً جامعه در حوزه تجارت و گردشگری به‌عنوان یکی از بخش‌های مناطق آزاد ممکن است محدود باشد در حالت عادی لذا با همکاری نظام بانکی و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ما توانستیم طرحی را برنامه‌ریزی کنیم که امکان استفاده از مزیت‌های گردشگری را برای همه مردم ایران فراهم می‌کند تا آنها امروز از این مطلوبیت این مزایا استفاده کنند و تسویه‌حساب مالی خود را با نرخ سود خیلی پایین و قرض‌الحسنه بعداً انجام دهند. یعنی فضای استفاده از مزایای گردشگری فقط محدود به یک گروه خاص نمی‌شود و ما نسبت به این طرح‌ها اطلاع‌رسانی می‌کنیم، طرح‌های متنوعی را در دستور کار داریم و این شروع کار بود و امیدوارم در آینده بتوانیم به این امر گسترش بیشتری بدهیم.

طرف دیگر این رونمایی اما سید سعید شمسی نژاد مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بود که به ویژگی‌های سفر کارت این بانک پرداخت: یکی از اهداف بانک قرض‌الحسنه بانک مهر ایران و شعاری که در این بانک داده شده کارت مهر کارت زندگی است. یکی از ابعاد زندگی مردم در سفری هست که آنها در ایام مختلف سال دارند، ما براین‌اساس و بر مبنای عقد قرض‌الحسنه خدمت جدیدی را رونمایی کردیم به‌عنوان سفر کارت. مردم عزیز کشور می‌توانند تا مبلغ ۱۰۰ یا ۱۵۰ میلیون تومان در مرحله بعد از خدمات پکیج این سفر استفاده کنند و به‌صورت قرض‌الحسنه در دو مدل حمایتی می‌توانند از وام‌های قرض‌الحسنه کوتاه‌مدت استفاده کنند و سفر ارزانی را داشته باشند. این هزینه بابت حمل‌ونقل، هتل و در مرحله بعد هزینه خرید کالا که از طریق فروشگاه‌هایی که با بانک طرف قرارداد می‌شوند و پذیرنده‌های بانک انجام می‌شود و به‌نوعی با عقد قرض‌الحسنه مسافرت مردم را بتوانیم آسان کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

9 − چهار =

spot_img

Related articles

اجرای طرح ساتک کد در تامین کالا

نقش سامانه محله ۳۶۰ با اجرای طرح ساتک کد در تامین كالا،باهمکاری اتاق اصناف سبب كاهش قیمت کالاها...

انتصابات در روزهای پایانی دولت

پایان زودهنگام و پیش بینی نشده دوران دولت سیزدهم و برگزاری زودهنگام انتخابات و آغاز فعالیت دولت چهاردهم...

زامیک هدیه ای برای علاقه مندان حوزه پوشاک

علاقه زیاد باعث شد طرح هایی را برای آدم های خاص انجام بدم که حمایت خانواده به خصوص...

نگاهی به بیوگرافی کیوان ظهرابی

کیوان ظهرابی از جمله نویسندگان, بازیگران و کارگردان های خوب کشور است که به آثار وی پرداخته شده...